Organizasyonlarımız

1998’den beri kalitenin değişmeyen adresi…

Çağlayan Organizasyon olarak başta Adana İlahi Grubu olmak üzere Adana Semazen Ekibi, Adana Sünnet Düğünü, Adana Dini Düğün, Adana İlahili Düğün, Adana İslami Düğün gibi organizasyonlarımızla en güzel günlerinizde sizinle olmaktan onur duyuyoruz… Gruplarımız sadece Adana ile sınırlı olmayıp çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet faaliyet göstermektedir. Organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve mutlu gününüzü birlikte planlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile mutluluğunuza mutluluk, neşenize neşe katalım… Çağlayan Organizasyon – 0505 532 3140

Organizasyonlarımız

Adana  İlahi Grubu

Grup Çağlayan ve “Çağlayan Organizasyon” olarak tam 30 yıldır her geçen gün artan hizmet kalitemiz ve müşteri odaklı çözümlerimizle en güzel günlerinizde İslami Düğünilahili düğün, nişan kına ve sünnet gibi birçok organizasyonda solistimiz İsmet BAL öncülüğünde Adana İlahi Grubu ile sizlerleyiz. Daha detaylı bilgi için bizimle 0505 532 3140 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz…

Adana  Semazen Ekibi

Adana Semazen Ekibi başta Adana olmak üzere Mersin, Osmaniye, Hatay, Niğde, Kayseri, Gaziantep ve diğer illerde hizmet vermektedir. “Adana Semazen Ekibi” profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile mutluluğunuza ilahi bir ahenk katacak… Özel anlarınız manevi hava ile bütünleşecek ve eşsiz bir şölene şahit olacaksınız.

Organizasyonlarımız
Organizasyonlarımız

İslami Düğün

Dini Düğün

İslami Nişan

Adana İlahi Grubu ve Çağlayan Organizasyon profesyonel ekibiyle en mutlu gününüz olan İslami DüğünDini Düğün günlerinizde canlı enstrüman beraberinde Adana Tasavvuf MusikisiMersin Tasavvuf MusikisiOsmaniye Tasavvuf MusikisiHatay Tasavvuf MusikisiKilis Tasavvuf Musikisi, Kahramanmaraş Tasavvuf MusikisiGaziantep Tasavvuf MusikisiKayseri Tasavvuf MusikisiNiğde Tasavvuf MusikisiNevşehir Tasavvuf MusikisiKonya Tasavvuf MusikisiMalatya Tasavvuf MusikisiAdıyaman Tasavvuf Musikisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca sayamadığımız daha bir çok il de ekiplerimiz bulunmaktadır.

Kına Organizasyonu

Bayan İlahi Grubu

Kına Organizasyonu ile kına gecelerinde bayanlara yönelik hizmetler vermekteyiz. Kına tahtı ve kına tahtı süslemesi, mekan ve masa sandalye süslemeleri, bayan ilahi grubu, bayan tasavvuf grubu ve profesyonel nedime hizmeti, kına ve kına malzemeleri bu hizmetlerden bazılarıdır. 

Hizmetlerimizi Adana Kına OrganizasyonuMersin Kına OrganizasyonuOsmaniye Kına OrganizasyonuHatay Kına OrganizasyonuKilis Kına Organizasyonu, Kahramanmaraş Kına OrganizasyonuGaziantep Kına OrganizasyonuKayseri Kına OrganizasyonuNiğde Kına OrganizasyonuNevşehir Kına OrganizasyonuKonya Kına OrganizasyonuMalatya Kına OrganizasyonuAdıyaman Kına Organizasyonu ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.

 

Organizasyonlarımız
Organizasyonlarımız

İslami Sünnet

Adana İslami Sünnet ekibi çocuklarınızın sünnet törenlerinde yeniçeri, sünnet tahtı, Nasreddin Hoca, palyaço, ibiş ile memiş ve tiyatro ekibiyle hizmet vermekteyiz. Adana Sünnet DüğünüMersin Sünnet DüğünüOsmaniye Sünnet DüğünüHatay Sünnet DüğünüKilis Sünnet Düğünü, Kahramanmaraş Sünnet DüğünüGaziantep Sünnet DüğünüKayseri Sünnet DüğünüNiğde Sünnet DüğünüNevşehir Sünnet DüğünüKonya Sünnet DüğünüMalatya Sünnet DüğünüAdıyaman Sünnet Düğünü ile Türkiye’nin tüm illerinde ve Avrupa’da hizmet vermekteyiz.