HİKAYEMİZ

Sene 1998… Müzik hayatına gireli 3 yıl olmuş ve küçük çapta organizasyonlara katılıyor, düğünlerde ilahiler okuyor ve yavaş yavaş bir organizasyon olabilme potansiyeline doğru yükseliyordum. Her işte ve her şeyde olduğu gibi yıllar bize çok tecrübeler getirdi ve çok şeyler öğretti. Hamdolsun öğrendiklerimizi hayatımıza uygulayabilmeyi başardık. Bu başarının neticesinde siz değerli takipçilerimizin ve sevenlerimizin tüm organizasyon işlerini en başarılı ve en güzel şekilde yapabildik. Çağlayan Organizasyon olarak işimizi özenle ve kaliteyle yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz.

İddialıyız… 20 yıllık tecrübe, birikim, deneyim sizlerin mutluluğuyla sonlandı. Öyle ki, bir islami düğün organizasyonundan 3 yıl sonra o evlilikten olan çocukların sünnet organizasyonlarını da biz düzenledik. Bu memnuniyetin ve mutluluğun ifadesidir.

Bu ifadeler daha sonra videolara, fotoğraflara yansıyarak belgelenmiş oldu. Kendimizi size ne kadar anlatırsak anlatalım bu birşey ifade etmeyebilir ancak biz slogan olarak diyoruz ki “bizi başkalarına sorun.” Çünkü onlar size doğruyu söyleyecektir. Sadece firmaları, şirketleri kendimize referans göstermiyoruz! Şahısları da referans olarak gösteriyoruz ki “biz kimiz daha yakından tanıyasınız…”

sgnaiture